Vítejte v holubníku

Stránky celkem spokojeného důchodce

Editorial

neboli úvodník, patří vždy k obtížnějším místům jakékoli publikace a netové stránky jsou nepochybně jedny z nich. Jak se jednoduše a úderně vyjádřit?

Toto je "upovídaný" web. Neustále ve mně bojují dva základní rysy mé povahy: umělecká a technická. Proto zde najdete směsici dojmů, pocitů, ale také těžce technických témat a závěrů, včetně potřebných důkazů a meření.

Celý můj aktivní život jsem se živil jako servisní technik (ve zdravotnictví). A samozřejmě bez měřící techniky a diagnostických pomůcek tuto profesi nelze vykonávat, nicméně, velmi často, mi k řešení problému pomohla nejen intuice, ale také znalost povah lidiček, které s technologiemi pracovali. Někdy tato znalost stačila k základní diagnostice.

Proč vlastně po novu?

Je to celkem prosté, dosáhl jsem jistého věku, kdy si za jméno můžete dát řetězec CSd ovšem pozor, vyhledávače většinou nabízí nerelevantní vysvětlení...

Jak píši jinde, a také trochu v Anti CV, věnujeme se s mou milovanou ženou muzice a to tak, že hodně. A občas tuto činnost vystřídám něčím jiným, třeba fotografováním, konstrukcí různých zařízení, nebo nějakou činností okolo informačních technologií.

Psáno na konci března 2022...

nach oben